CV de Metworst

Zoek
Sluit dit zoekvak.

Sander Klomberg nieuwe voorzitter CV de Metworst

Sander Klombier is de nieuw voorzitter van CV de Metworst

Er is nieuws te melden vanuit het bestuur van onze vereniging. 

Na een jaar ad-interm voorzitter te zijn geweest, heeft de Metworst gisteren tijdens de Pronkenpresentatie Sander Klomberg gepresenteerd als nieuwe voorzitter. Wij zijn erg blij dat Sander deze positie gaat invullen.

Doordat Sander het voorzitterschap op zich neemt, kwam er een plek vrij binnen het dagelijks bestuur. De positie van secretaris. Nicol Pothoff die tijdens de pronkenpresentatie afscheid nam als dansgardebegeleider heeft plaats genomen in het dagelijks bestuur als secretaris.

Maar bij deze twee wijzigingen in het niet gebleven. Ook Jurgen ten Have, voorzitter van de Raad van Elf, is gisteren gepresenteerd als nieuw bestuurslid. Hierdoor bestaat ons bestuur weer uit 7 personen. 

De bestuursleden met hun taken zijn:
Sander Klomberg:     Voorzitter
Nicol Pothoff:             Secretaris
Lars Tönis:                    Penningmeester
Gertjan Schoppers:   Techinsche zaken
Jurgen ten Have:       Techinsche zaken
Sjoerd Sprenkelser:   PR / Algemene zaken
Lars Dales:                   PR / Algemene zaken