CV de Metworst

Zoek
Sluit dit zoekvak.

Ga jij ook sparen voor CV de Metworst?

Wij staan er om bekend jaarlijks een grandioos karnavalsfeest te organiseren.
 

Wij staan er om bekend jaarlijks een grandioos karnavalsfeest te organiseren. Uiteraard zijn hiervoor de 

nodige financiële middelen vereist. Deze hebben wij in diverse vormen, denk bijvoorbeeld aan al onze leden, sponsoren, kaartverkoop en de oliebollenverkoop.
 
Naast de hiervoor aangehaalde voorbeelden zijn en blijven wij altijd op zoek naar nieuwe mogelijkheden om inkomsten te 
generen die wij vervolgens kunnen aanwenden voor het organiseren van de diverse activiteiten. Een nieuwe mogelijkheid om voor onze vereniging inkomsten te kunnen generen hebben wij onlangs gevonden in de door Kuster Olie (http://www.kusterolie.nl/tankstation-silvolde/#.Vn501f5IheU) opgezette spaarmogelijkheid. Deze staat bekend als: Tanken en Sparen!
  
Hoe werkt het (http://tankenensparen.nl/)?
Voor elke getankte liter brandstof bij de deelnemende Kuster Tankstations, spaar je € 0,01 voor onze vereniging die bij deze spaaractie is aangesloten. Hiertoe heb je een spaarpas en je normale pinpas nodig. Het werkt zeer eenvoudig.

Afrekenen in de shop:
1.    Tanken;
2.    Spaarpas door de pinautomaat halen;
3.    Afrekenen met de pinpas (zoals gewend).
 
Afrekenen aan de (onbemande)pomp:
1.    Spaarpas invoeren;
2.    Pinpas invoeren (zoals gewend);
3.    Tanken.
  
De deelnemende Kuster Olie Tankstations zijn:
– Tankstation Wijnbergen – Braamtseweg 10 te Doetinchem;
– Tankstation de Huet – Edisonstraat 52 te Doetinchem;
– Tankstation de Rieze – Oerseweg 1 te Ulft;
– Tankstation Bruil – Zelhemseweg 19 te Hengelo;
– Tankstation Transito – Transito 11 te Babberich;
– Tankstation Euregio – Distributiestraat 4 te 's-Heerenberg;
– Tankstation AutoWasPark Winterswijk – Tinbergenstraat 5 te Winterswijk;
– Tankstation Pannerden – Aardtstestraat 44a te Pannerden;
Tankstation Silvolde – Berkenlaan 168 te Silvolde;
– Tankstation Giesbeek – Uitmaat 9 te Giesbeek;

Meer dan dit is het niet en wij zijn als vereniging zeer blij met de inkomsten die op deze wijze gegenereerd kunnen worden. Naast het feit dat wij er als vereniging beter van worden, worden ook de drie beste ‘spaarders’ per vereniging door Kuster Olie beloond met leuke prijzen. Dus nog een reden om mee te doen met de actie: Tanken en Sparen!
 
Wil je meesparen voor CV de Metworst, meld je dan nu aan en mail je naam en adres naar financieel@cvdemetworst.nl Lars Tönis zal er vervolgens voor zorgen dat je een spaarpas ontvangt en dan kan het sparen beginnen. Meld je je aan vóór 2 januari 2016, kom dan naar de nieuwjaarsreceptie en haal dan naast je pronkzittingskaart, ook je spaarpas op.